Бібіліотечні працівники говорили про імідж бібліотеки

В Шепетівській центральній районній бібліотеці пройшов семінар-практикум «Професійна культура та етикет бібліотечного працівника». Адже імідж бібліотеки — це те, якою бачать її читачі, який ми повинні постійно вдосконалювати та працювати над ним. Про це говорили, дискутували бібліотечні працівники Шепетівської ЦБС, Судилківської та Ленковецької ОТГ вчора, 28 березня. Про це повідомляє Шепетівська райдержадміністрація.

Головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Валентина Галімська ознайомила бібліотекарів з основними програмами та заходами обласного управління культури.

Директор Людмила Везюк надала консультації: «Професійна культури та професійна етика бібліотечного працівника», «Створення іміджу сучасної бібліотеки».

Провідний бібліотекар Судилківської ОТГ Віталіна Захарчук провела практичне заняття, як правильно систематизувати книжкові фонди.

Тестові завдання «Чи здатні Ви вирішувати свої проблеми?», «Як Ви ставитеся до себе?» підготувала провідний методист Наталія Богурська. Закінчився семінар творчим діалогом «Кожний читач — бажаний гість, кожний бібліотекар — гостинна господиня».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці