Потенційні директори змагалися на конкурсі

Вперше у Шепетівці директорів двох шкіл призначено за результатами конкурсу. З жовтня 2015 року це передбачено відповідною Постановою Кабінету Міністрів України. Щоправда це стосується лише шкіл державної власності. Для комунальних закладів освіти відповідна Постанова несе  рекомендаційний характер.

У вівторок нам пощастило стати свідками такої інноваційної процедури призначення керівника. У міському управлінні освіти проходив конкурс на обрання директора школи №1. За крісло директора змагалися троє претендентів на керівну посаду. Обов’язковою для участі в конкурсі були наявність мотиваційних листів, перспективних планів розвитку освітнього закладу та мультимедійні презентації. Після чого члени комісії ставили конкурсантам питання, які стосуються подальшої діяльності на посаді директора школи.

Оцінювали професійні якості конкурсантів члени комісії: Тетяна Музика, заступник начальника управління освіти, Людмила Басистюк, головний спеціаліст управління освіти, Олена Лихобаба, спеціаліст управління освіти, Ганна Петрук, завідувач методкабінетом управління освіти, Василь Рачук, керуючий справами виконавчого комітету ШМР, Надія Качоровська, голова ради керівників навчальних закладів міста, Галина Хаврун, вчитель фізики ЗОШ №1, Людмила Терепа, вчитель початкових класів ЗОШ№ 1, Тетяна Капелюх, голова загальношкільного батьківського комітету ЗОШ №1.

Участь у конкурсі взяли Наталія Собчук, заступник голови районної державної адміністрації, Галина Піонтковська, виконуюча обов’язки директора ЗОШ №1, й Тарас Громик, методист з ІКТ управління освіти. Після презентацій кожного конкурсанта, відбулося таємне голосування. За його результатами перевагу отримала Наталія Собчук.

Отож, епопея, яка розпочалася влітку в ЗОШ № 1, нарешті закінчиться. Адже активісти вимагали призначати директорів шкіл на конкурсній основі. Які нововведення чекають школу з новопризначенням можно побачити з презентації кандидата-переможця.

Кількома годинами пізніше, в управлінні відбувся ще один конкурс на посаду директора спортивної школи. Для участі заяви подало два кандидата: Тетяна Романюк, спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту, та Анастасія Мельник, методист спортивної школи. Конкурсна комісія голосуванням надала перевагу Тетяні Романюк.

Ми вітаємо новообраних керівників освітніх закладів та бажаємо їм натхнення й наснаги у діяльності.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «Потенційні директори змагалися на конкурсі»

 1. Tatyana Kapelyuh коментує:

  Если бы у Наполеона была газета “Правда” – мир не узнал бы про Ватерлоо.

 2. Olena Krayevska Fokina коментує:

  Галина Рафiковна е i залишаеться незмiнним iнтелiгентним символом ще колишньоi 1 школи…

 3. Дима Улич коментує:

  Соглашусь с Еленой! Галина Рафиковна вы лучшая;)

 4. Школа Свідків Геніальності Галини Рафіківни

 5. Olena Krayevska Fokina коментує:

  Дивний коментар…я , наприклад, е випускницею 5 школи, але школа1 завжди залишалася однieю з найсильнiших та найкращих шкiл мiста,поряд з 5, звичайно ,i цей факт вiдомий всiм, але це заслуга мiцного, грунтового колективу педагогiв, в тому числi i Галини Рафiковни…

 6. Колектив “грунтовим” не буває. Буває “високопрофесійним”, “талановитим”…

 7. Ігор Волоткевич коментує:

  Перша, п’ята – гарні і грунтовні школи, безсумнівно… Але, найкраща і найскромніша, це сьома школа. Там учні під столітніми дубами вчаться та зростають.))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога