Нетішинські учні з 2 листопада йдуть на навчання

Нетішинські учні з 2 листопада йдуть на навчання

Канікули в закладах загальної середньої освіти завершуються. З понеділка, 2 листопада, всі 5 шкіл Нетішинської міської ОТГ продовжать освітню діяльність у звичному форматі. Про це повідомило Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

У роботі дитячих садочків та позашкільних закладів ніяких додаткових обмежувальних заходів запроваджуватись не буде — вони працюватимуть у звичному режимі.

Нагадаємо, що кілька міст новоствореного Шепетівського району перебувають в «червоній» зоні.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Нетішинські учні з 2 листопада йдуть на навчання»

  1. Олег Процун коментує:

    Кінчилась шара

  2. Tetyana Yarmolyuk коментує:

    А нас ,як завжди,половина так ,половина ще якось,інші взагалі ніяк,а в кінцевому результаті 0 на виході.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Pedestrian bridge over a river in a green park; three workers in high-visibility vests near the near end, logo in the top-left corner.
Young man in a white T-shirt stands in front of a blue backdrop covered with Ukrainian text the far wall.
Group of people around a long conference table reviewing papers in a meeting room with a clock on the wall.
Wrecked, burnt-out vehicle scattered on a dirt field at sunset, with trees in the background and the Ukrainian Prosecutor’s Office emblem in the lower-left corner.

Читайте у цій рубриці


Large group of students in a classroom, smiling and holding certificates toward the camera, as if celebrating a ceremony.
Young man in a white T-shirt stands in front of a blue backdrop covered with Ukrainian text the far wall.
200 балів на НМТ: у Шепетівці назвали імена найуспішніших випускниць
Козацький дух і командна сила: у Шепетівці пройшов міський етап гри «Сокіл» («Джура»)
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads