Юні науковці Шепетівщини змагалися в Пліщині

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відбувся 20 грудня. Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, на базі якої проходив конкурс, зібрала цього дня талановитих та ерудованих учнів-членів МАН Шепетівського району, Грицівської селищної ради (ОТГ) та Ленковецької сільської ради (ОТГ). Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

На розгляд журі відділень хімії та біології, екології та аграрних наук, географії, математики, фізики, комп’ютерних наук, економіки, історії, філософії, релігієзнавства, літературознавства, мовознавства було подано 33 роботи та 7 робіт юніорів — учнів 3–7 класів, які ще не є членами МАН.

Робота розпочалася з написання контрольних робіт, де юні манівці мали змогу проявити свої знання з базових дисциплін: біології, хімії, історії України, української, російської та англійської мов, математики. У другій половині дня змагання продовжувалися у секціях, де юні дослідники захищали свої наукові роботи. Кожен виступ юного дослідника супроводжувався презентаційними матеріалами. Слухало та оцінювало наукові дослідження фахове журі.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту та виконання контрольних робіт з базових дисциплін переможцями та призерами стали 15 школярів.

Усі переможці нагороджені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці