Шепетівку відвідують представники ЄС

Шепетівку відвідують представники ЄС

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Шепетівці 20 листопада. Пройде 2 зустрічі у НВК № 1 (вул. Горбатюка, 61) о 13:00 та міській дитячій бібліотеці (вул. Героїв Небесної Сотні, 54) о 16:00.

На зустрічі в навчально-виховному комплексі представники ЄС зі шкільною молоддю проведуть брейн-ринг на європейську тематику. Під час гри учні в інтерактивний спосіб покращать знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчують командний дух і розвинуть аналітичні навички.

До того ж, серед шепетівських учнів користується популярністю навчання за кордоном. Щороку десятки випускників їдуть здобувати вищу освіту в вишах Польщі. А студенти після навчання в Україні планують працевлаштуватись поза межами Батьківщини.

— Сьогодні розуміють як важливо вивчати іноземні мови, щоб розширити в майбутньому межі працевлаштування, — зазначила 19-річна Олександра.

У свою чергу, навчальне Агентство Startstudy дає українським студентам унікальну можливість отримати освіту в німецькомовних країнах — Німеччині та Австрії.

У Шепетівській міській бібліотеці відбудеться публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». На цей захід запрошуються представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, усі зацікавлені у програмах від ЄС містяни.

— Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, — пояснили організатори. — Також представимо довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС.

Серед запропонованих проектів та програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, EU Study Days (Єврошкола), COSME, Enterprise Europe Network, EU4Business та інші.

— Заходи Представництва ЄС у Хмельницькій області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні, — зазначили представники ЄС у зверненні. Їхня мета — пояснити при особистих зустрічах важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Шепетівку відвідують представники ЄС»

  1. За вказаною адресою жодної бібліотеки не існує……….

  2. Наталія Стасюк коментує:

    Так, це помилка організаторів від ЄС. Заходи проходитимуть у дитячій бібліотеці вул.Героїв Небесної Сотні, 54

  3. День за днем коментує:

    Дякуємо за уточнення. Помилку виправили.

  4. Наталія Стасюк коментує:

    Класні програми від Horizon 2020;)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШколярі Судилківської ТГ переходять на дистанційку
У Хмельницькому СБУ звільняла заручників
Чоловік платитиме аліменти на утримання повнолітньої доньки, поки та навчатиметься
Як змінився ринок праці Хмельниччини?
На Шепетівщині у стрілецькі дні заборонять перебування на прилеглих територіях стороннім
До батьків Шепетівської ТГ, чиї діти 10 днів не були в школі, навідалися полісмени

Читайте у цій рубриціШколярі Судилківської ТГ переходять на дистанційку
Школярі Шепетівської ТГ йдуть на двотижневе дистанційне навчання
На Шепетівщині ще одна громада переводить школи на дистанційне навчання
У Нетішинській тергромаді школярі йдуть на дистанційне навчання
Славутська гімназія стала фіналістом кампанії «Велосипедом до школи»
Ізяславські школи отримали 24 ноутбуки