Шепетівку відвідують представники ЄС

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Шепетівці 20 листопада. Пройде 2 зустрічі у НВК № 1 (вул. Горбатюка, 61) о 13:00 та міській дитячій бібліотеці (вул. Героїв Небесної Сотні, 54) о 16:00.

На зустрічі в навчально-виховному комплексі представники ЄС зі шкільною молоддю проведуть брейн-ринг на європейську тематику. Під час гри учні в інтерактивний спосіб покращать знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчують командний дух і розвинуть аналітичні навички.

До того ж, серед шепетівських учнів користується популярністю навчання за кордоном. Щороку десятки випускників їдуть здобувати вищу освіту в вишах Польщі. А студенти після навчання в Україні планують працевлаштуватись поза межами Батьківщини.

— Сьогодні розуміють як важливо вивчати іноземні мови, щоб розширити в майбутньому межі працевлаштування, — зазначила 19-річна Олександра.

У свою чергу, навчальне Агентство Startstudy дає українським студентам унікальну можливість отримати освіту в німецькомовних країнах — Німеччині та Австрії.

У Шепетівській міській бібліотеці відбудеться публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». На цей захід запрошуються представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, усі зацікавлені у програмах від ЄС містяни.

— Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, — пояснили організатори. — Також представимо довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС.

Серед запропонованих проектів та програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, EU Study Days (Єврошкола), COSME, Enterprise Europe Network, EU4Business та інші.

— Заходи Представництва ЄС у Хмельницькій області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні, — зазначили представники ЄС у зверненні. Їхня мета — пояснити при особистих зустрічах важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Поділитися посиланням4 коментарі до статті «Шепетівку відвідують представники ЄС»

  1. За вказаною адресою жодної бібліотеки не існує……….

  2. Наталія Стасюк коментує:

    Так, це помилка організаторів від ЄС. Заходи проходитимуть у дитячій бібліотеці вул.Героїв Небесної Сотні, 54

  3. День за днем коментує:

    Дякуємо за уточнення. Помилку виправили.

  4. Наталія Стасюк коментує:

    Класні програми від Horizon 2020;)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці