Про дитяче харчування говорили на засіданні колегії ОДА

Харчування школярів у навчальних закладах області на неналежному рівні. Про це наголосили на засіданні Хмельницької ОДА у середу, 1 березня.

До такого висновку дійшли у Департаменті освіти та науки ОДА, провівши моніторинг стану організації харчування учнів у 17 школах, у тому числі в Шепетівському районі.

— У деяких начальних закладах потребує заміни частина зношеного кухонного посуду, інвентарю. Є потреба у встановленні додаткових водообігрівачів у Маківському НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» Дунаєвецького району, Судилківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. Шепетівського району, Теребовлянській загальноосвітній школі №1», – розповів директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля.

Під час моніторингу встановили, що у більшості шкіл відсутні у меню молоко та молочні страви.

— Також у шкільних буфетах продаються товари, які заборонені для реалізації у загальноосвітніх школах через великий вміст барвників та інших шкідливих речовин, — зазначив голова ОДА Олександр Корнійчук. — Натомість буфетів, які реалізують власну продукцію дуже мало.

На колегії зазначили, що питання організації якісного харчування у школах має стати пріоритетним у роботі міських та селищних рад, ОТГ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога