Діти Судилківської ОТГ серед найкращих фотоаматорів України

9 квітня завершився Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна — Україна!». Серед переможців — учні Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Шепетівщині.

Перший етап конкурсу розпочався ще в лютому та проводився за трьома віковими категоріями: молодша група (7–10 років), середня група (11–14 років), старша група (15–18 років).

Сам конкурс відбувається в кількох номінаціях: портрет (репортажний), пейзаж, фото тварин, фото рослин, натюрморт, жанрове фото, позажанрове фото, живий світ, а також пам’ятники архітектури.

Загалом, було надіслано понад тисячу робіт із усіх областей України.

Перше місце у середній віковій категорії в номінації «Жанрове фото» виборола Ольга Сніховська з роботою «Ой! Я ж красуня?».

У цій же віковій категорії в номінації «Пейзаж» перше місце посів Михайло Сніховський, представивши фото «Літня краса під зимовим покривалом».

Та третє місце присудили Ользі Сніховській за її «Перший сніг».

Їх нагородили Дипломами І та ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.

— Головними критеріями оцінювання робіт були яскравість і виразність, оригінальність задуму композиції та рівень майстерності, — розповідає Надія Сніховська, вчитель образотворчого мистецтва та керівник гуртка «Акварель».

Майстерності у сфері фотографії діти можуть навчитися під час теоретичних та практичних занять у гуртку «Акварель», який діє на базі Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

— На гурток ми запрошуємо дітей, починаючи з першого класу й до одинадцятого, — говорить Надія Сніховська.

Редакція газети «День за днем» щиро вітає переможців та бажає нових творчих злетів і перемог!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога