Шепетівські бібліотекарі підготували новорічно-різдвяну виставку

Пізнати обряди українського народу, пробудити любов до народних традицій допоможе маленьким мешканцям Шепетівки виставка-сюрприз «Українські новорічно-різдвяні свята: обряди і традиції», що була влаштована в міській дитячій бібліотеці. Книжки, які представлені на цій виставці, висвітлюють національні особливості українських свят, традицій, звичаїв і пов’язаних з ними атрибутики, символіки.

Книжки «Традиції і свята українського народу», Г. Лозко «Українське Народознавство», «Українські традиції та звичаї», Василя Скуратівського «Дідух», «Український рік», «Звичаї українського народу», ознайомлять юних читачів з зимовими звичаями та традиціями, які й донині шануються та відзначаються в Україні.

Яке ж Різдво без колядок!? Ще є час пригадати знайомі та вивчити нові пісні. Пропонуємо читачам збірки Олександра Царика «Колядки та щедрівки» і Ксенофонта Сосенка «Різдво — коляда і Щедрий вечір», в яких багато колядок, щедрівок.

Колядуймо усією родиною, колядуймо усією Україною! Завітайте до бібліотеки! У святкові новорічно-різдвяні дні знайдеться час і для книжки. Приємного всім та гарного читання!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці