У 38 локаціях Шепетівки встановлять камери відеоспостереження, аби боротися зі злочинністю
500 000 гривень на нові камери відеоспостереження на території громади — тема робочої наради, яка відбулася сьогодні, 1 листопада, у Шепетівській міській раді.
«Саме це обладнання плануємо придбати та встановити на кошти субвенції соціально-економічного розвитку, які отримали за сприяння народного депутата Олексія Жмеренецького. Разом із Шепетівським районним управлінням поліції ГУНП в Хмельницькій області обговорили 38 локацій, де відеонагляд потрібен першочергово. Мова йшла також про тип обладнання, бо оглядові та аналітичні камери суттєво різняться у вартості. Зрозуміло, аналітичні камери — незамінний помічник у попередженні правопорушень та розкритті злочинів», — зазначив міський голова Шепетівської ТГ Віталій Бузиль на своїй сторінці у фейсбуці.
Наразі в Шепетівці наявні лише 3 такі камери відеоспостереження, однозначно потреба більша.
Нагадаємо, у Шепетівській ТГ в тестовому режимі стартував проєкт «Відкрите місто».
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Ініціатива «1+1=11» здобула відзнаку «Партнерство року» на всеукраїнському конкурсі «Золотий ФліпЧарт — 2026»
Читайте у цій рубриці
Втік від війни, але не від місцевих собак: у Шепетівці рятувальники зняли з височезної сосни кота-переселенця (Відео)



























Залишити відповідь