У Шепетівці дозволили рух автотранспорту на кладовищі
Сьогодні, 12 травня, розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації обмеження руху автомобільного транспорту на міському кладовищі було скасовано. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.
Адже 8 квітня 2020 року розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня Миколи Кикотя було обмежено рух автомобільного транспорту на міському кладовищі.
Таке рішення було прийнято з метою безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19 та для запобігання поширенню коронавірусної інфекції в місті Шепетівка.
Нагадаємо, у період підготовки до Провідної неділі не дозволятимуть транспортним засобам заїжджати на територію кладовища у місті Шепетівці. Відповідне рішення прийняв виконком ще наприкінці березня.
Новини партнерів
4 коментарі до статті «У Шепетівці дозволили рух автотранспорту на кладовищі»
Залишити відповідь
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці
Втік від війни, але не від місцевих собак: у Шепетівці рятувальники зняли з височезної сосни кота-переселенця (Відео)



























Ще б маршрутки по місту пустили..
Маршрутки пустіть.
Пустіть транспорт, змилуйтесь над людьми
Білет в один кінець…сарказм)