У Шепетівці суд ухвалив вирок за крадіжку в магазині «Єва»

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про примирення, укладену між обвинуваченою і представником потерпілого.

Жительку Шепетівського району визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Згідно з вироком Шепетівського міськрайонного суду, 29 грудня 2019 року, обвинувачена, перебуваючи у приміщенні магазину «Єва», що є структурним підрозділом ТОВ «РУШ», умисно таємно з торгівельного прилавку взяла спрей для волосся та туш, які заховала у кишеню куртки. Підійшовши до каси магазину, обвинувачена не надала зазначений товар касиру для оплати, після чого покинула приміщення магазину, завдавши ТОВ «РУШ» матеріальної шкоди на загальну суму 373,66 грн.

В судовому засіданні обвинувачена угоду підтримала, вину у вчиненні злочину визнала в повному обсязі, погодилася з узгодженою мірою покарання, вказала, що угода є добровільною.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланнямНовини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці