Як запобігають насиллю в сім’ях Шепетівського району

В приміщенні Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського 11 червня проведено «круглий» стіл на тему «Підтримка постраждалих осіб», практики застосування нового законодавства та сьогочасні виклики. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Головний спеціаліст управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Кравець доповів про заходи, які проводяться в районі у сфері запобігання домашньому насильству станом на 1 червня та довів до відома присутніх про зміни у Кримінальному кодексі щодо визнання системного насильства в сім’ї злочином.

В обговоренні вказаних вище питань взяли участь представники Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та Судилківської і Грицівської об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, на Хмельниччині 2 жінки побили власних чоловіків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Як запобігають насиллю в сім’ях Шепетівського району»

  1. Alexandra Friedrich коментує:

    Будь-ласка, створіть гарячу, цілодобову лінію. Щоб номер знала кожна дитина. Останнім часом, кількість вбивст на побутовосу грунті, де жертвами стають діти просто вражає.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці