Сміття зі Львова вже тиждень горить

Ми вже повідомляли, що в останню неділю березня під Дубіївкою вночі висипали дві фури сміття. «Невідомі» не стали довго чекати, що з ним зробить керівництво села та району, вже в понеділок взяли його та підпалили. Як з’ясувалося, дуже розумно діяли, перифразуючи відомий вислів: нема сміття — нема проблеми. Отож, відповідальним особам ще й “повезло”.

За словами Віталія Савіцького, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Шепетівському районі, завантажувати та транспортувати сміття до найближчого сміттєзвалища небезпечно, воно розлетиться по всій окрузі:

— Вже у вівторок почнемо, те що перетліло, вивозити. Згідно з законом сміття потрібно перемістити на санкціоноване звалище. Для транспортування з резервного фонду районної адміністрації виділили 150 літрів пального.

Голова Городнявської сільської ради Микола Ткачук впевнений, що самотужки сільська рада не перевезе підкинуті побутові відходи. Його транспортування справа не тільки вартісна, але й специфічна:

— Місцеві звалища не вмістять такої кількості тонн сміття. До того ж, можемо ще більше засмітити навколишню територію, коли поліетиленові кульки розлетяться від вітру.

Віталій Савіцький пояснив, що його служба спостерігає за розповсюдженням диму. Допоки він не поширюється на сусідні населені пункти. Знову ж таки «щастить», що вітер віє у безпечних напрямах. Місцеві все ж таки скаржаться, що ввечері та зранку в селі Дубіївці стоїть їдкий запах диму.

Селяни допускають, що сміття зі Львова, але точно не місцеве.

— В селах люди не викидають продукти, а там смердить, що важко підійти близько, — кажуть селяни.

Отож, звідки з’явилося сміття мають з’ясувати правоохоронці. Поблизу тракторного стану, куди вивантажили фури, знаходиться автозаправка, обладнана камерами спостереження.

— Є дані, що повернули до тракторного стану дві машини без номерних знаків, — зазначив Василь Шкіндюк, в.о. начальника Шепетівського відділення поліції. — Ми всі факти передали до слідчого відділу Львівської поліції. Такі випадки, що зафіксовані в Україні, розслідуються, як одна справа.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці