Як у Шепетівському районі налагоджують співпрацю між бізнесом і владою

У Шепетівській РДА 22 листопада відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, представники Ленковецької та Судилківської ОТГ.

— Головна мета проведення зустрічей з суб’єктами господарювання — налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці, — зазначив перший заступник голова адміністрації Сергій Пономарьов. — Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо змін у трудовому законодавстві, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість. Така робота приносить свої позитивні результати, зокрема реалізація вжитих у районі заходів дала змогу вивести із «тіні» — 217 осіб.

Під час засідання перший заступник звернув увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.

На комісії заслуховувався малий бізнес Судилківської сільської ради. Представники об’єднаних територіальних громад надали інформацію щодо проведених заходів у напрямку легалізації найманої праці та погашення боргів фізичними особами-підприємцями по єдиному соціальному внеску та збільшення надходжень від торгівлі підакцизних товарів.

Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. Комісією було заслухано спеціалістів Ленковецької, та Судилківської сільських рад, на яких покладені обов’язки інспекторів, про проведену ними за звітний період 2018 року інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями по офіційному працевлаштуванню найманих працівників та виплати заробітної плати на рівні не менше мінімально встановленого законодавством.

За підсумками засідання комісії керівники підприємств та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Як у Шепетівському районі налагоджують співпрацю між бізнесом і владою»

  1. Каpслон коментує:

    Кстати, о жадных работодателях! Вот вам горячий пример:

    На новом базаре есть ателье (на втором этаже), и тамошняя мадам платит кочегару 1,500 гривен неофициально, да ещё и за человека его не считает. Обращается как батраком.

    Вот где нужно применить штрафы. Наглая жадность должна быть наказуема!

    Котельня находится сзади за ателье. Ждём реакции налоговой инспекции.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці