Сьогодні, 7 березня, російські війська здійснили черговий ракетно-дроновий удар по території України. Атакували і Хмельниччину.
«29 ракет, із них майже половина — балістика, та 480 дронів, із яких більшість — «шахеди», застосувала Росія проти України. Цілились по енергетиці в Києві, в Хмельницькій та Чернівецькій областях, по залізниці на Житомирщині. Зафіксовані пошкодження на Дніпровщині, Запоріжжі, Вінниччині, Одещині, Полтавщині, Сумщині, Черкащині. Всюди, де необхідно, працюють відповідні служби», — зазначив Президент України Володимир Зеленський.
В Хмельницькій області повітряна тривога тривала всю ніч. Оголосили її о 01:37, відбій пролунав о 07:33. В цей період мешканці чули вибухи.
Про наслідки атаки повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Тюрін:
«Хмельниччина цієї ночі була під ворожою російською атакою. Працювали сили ППО, є збиття… Внаслідок атаки пошкоджено вікна будівлі на залізничній станції у Шепетівському районі. Також виникла пожежа, яку ліквідували рятувальники. На щастя, постраждалих немає».
Є перебої в електропостачанні — енергетики працюють над його відновленням.
«Дякую всім службам, які працюють над ліквідацією наслідків російського обстрілу. Дякую силам ППО за роботу, внаслідок якої вдалося уникнути більших руйнувань», — резюмував голова ОВА.
Залишити відповідь