На Судилківському мосту позашляховик в’їхав у легковик
Сьогодні, 27 серпня, у місті Шепетівці сталася дорожньо-транспортна пригода. Зіткнення двох автомобілів — Toyota та Mercedes Benz — відбулося на підйомі на Судилківський міст.
Мова йде про ділянку дороги, що біля торгового закладу «Третій Рим». Не розминулися автівки орієнтовно о 10:30 ранку.
На місце події оперативно викликали працівників Шепетівського районного управління поліції та бригаду екстреної медичної допомоги.
Наразі на місці працює слідчо-оперативна група, яка буде з’ясовувати всі обставини ДТП.
Рух на цій ділянці наразі дещо ускладнений.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Втік від війни, але не від місцевих собак: у Шепетівці рятувальники зняли з височезної сосни кота-переселенця (Відео)
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь