Сьогодні, 12 серпня, начальник Нетішинської міської військової адміністрації Шепетівського району Григорій Олендра разом із представником Першого відділу Шепетівського РТЦК та СП Петром Горобцем вручили державну нагороду дружині загиблого Героя.
«За особисту мужність, самовідданість та вірність військовій присязі, Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено Кальченка Юрія Миколайовича», — повідомила Нетішинська міська військова адміністрація.

Юрій Миколайович повернувся додому «на щиті», віддавши найдорожче — своє життя — за наше право жити під мирним небом, у вільній і незалежній Україні.
«Ми знаємо, що жодна нагорода не зможе замінити близьку людину… Але нехай ця відзнака стане підтвердженням того, що ми пам’ятаємо. Що ми шануємо. Пам’ятаючи своїх Героїв — ми знаємо ціну свободи! Світла пам’ять усім, чиє життя забрала ця війна. Слава нашим Героям! Слава Україні!» — резюмували в Нетішинській МВА.
Залишити відповідь