Ізяславчани, які мають проблеми із законом, мають долучитися до суспільно корисної діяльності

Ізяславчани, які мають проблеми із законом, мають долучитися до суспільно корисної діяльності

На цьому тижні відбувся інформаційно-просвітницький захід на базі Шепетівського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області для осіб, які перебувають на обліку Центру Пробації.

Участь у заході взяли старший інспектор Шепетівського районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Оксана Ставнійчук, провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк, юрист відділу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук.

На початку заходу Оксана Ставнійчук зауважила, що особи, які перебувають на обліку Центру Пробації, зобов’язані вчасно та регулярно відвідувати ДУ «Центр Пробації», стати на облік у Центр зайнятості чи працевлаштуватись, займатися суспільно корисною діяльністю тощо.

Зоя Гонтарук ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зокрема із спеціальним заходом щодо протидії насильства, який застосовується відносно кривдника, який систематично вчиняє насильство в сім’ї — обмежувальним приписом. Також Зоя Гонтарук надала детальну інформацію про роботу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Юлія Потюк доповіла про практичну роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради у сфері протидії домашнього насильства. Зокрема, із присутніми на заході чоловіками проведено профілактичну роботу щодо недопущення вчинення насильницьких дій відносно своїх рідних та близьких.

Особливу увагу присутніх акцентовано на тому, що у теперішній важкий час варто допомоги тим, хто її потребує: вимушено переміщеним особам, матерям та дружинам воїнів, стареньким бабусям та дідусям. Потрібно вчитися робити корисні справи, не очікуючи за це винагороди чи оплати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Ізяславщині відновили джерело «Стопа Божої Матері»
В Ізяславі за вільні бюджетні кошти придбають військові облігації
Під час артилерійського обстрілу загинув доброволець з Ізяславщини
На Ізяславщині чергова релігійна громада перейшла до ПЦУ
Ізяславські поліцейські за власний кошт придбали дрон для колег у «гарячих» точках
Героя із Ізяславщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Читайте у цій рубриціНетішин придбав для військових 65-й автомобіль
На Ізяславщині відновили джерело «Стопа Божої Матері»
У Шепетівці музейники провели зустріч, присвячену жінкам в УПА
Наших зенитників нагороджено почесною відзнакою «За мужність та відвагу»
В Ізяславі за вільні бюджетні кошти придбають військові облігації
У Шепетівці відзначили кращих слідчих
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter