Рибу, яку вилучили в браконьєра з Ізяславщини, передали до будинку милосердя
Вчора, 26 квітня близько 22-ої години працівники сектору превенції ВПД № 2 Шепетівського РУП під час патрулювання річки Горинь виявили рибалку з незаконним знаряддям лову.
Чоловік встиг виловити 40 рибин, здебільшого карасів. Втім, збиток завданий навколишньому середовищу за новими правилами складає майже 62 тисячі гривень.
Улов та сітку у 26-річного жителя с. Михнів Ізяславської ТГ правоохоронці вилучили.

Рибу передали мешканцям будинку милосердя у с. Ліщани, що на Ізяславщині.
«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України ( Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним промислом)», — повідомила пресслужба Шепетівського районного управліня поліції на своїй сторінці у фейсбуці.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу або обмеження волі на строк до трьох років із конфіскацією знарядь лову і всього добутого.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці
Втік від війни, але не від місцевих собак: у Шепетівці рятувальники зняли з височезної сосни кота-переселенця (Відео)



























Залишити відповідь