Уторік народний депутат від Шепетівщини Олексій Жмеренецький говорив у Верховній Раді майже 14 хвилин

Уторік народний депутат від Шепетівщини Олексій Жмеренецький говорив у Верховній Раді майже 14 хвилин

Семеро нардепів мажоритарників представляють Хмельниччину у Верховній Раді України 9-го скликання. Серед них і депутат від ВО № 190 — Олексій Жмеренецький, представник фракції партії «Слуга народу» (який балотувався від тодішніх Полонського, Шепетівського, Славутського районів).

Як працював народний обранець у 2021, що вдалося зробити протягом року?

Олексій Жмеренецький, як і його колеги з фракції та області, здебільшого, 3 134 рази (55,1 %), віддавав перевагу кнопці «Утриматися». 2 275 разів (40 %) нардеп голосував «за», 4 (0,1 %) «проти». Ігнорував голосування, попри реєстрацію, Олексій Жмеренецький 200 разів (3,5 %), був відсутній на 74 голосуваннях (1,3 %).

Низький відсоток голосувань проти лінії фракції демонструють народні депутати-мажоритарники, які належать до фракції партії «Слуга народу». Зокрема, Олексій Жмеренецький всупереч більшості колег із фракції голосує лише в 6,8 % голосувань.

У розрізі Хмельниччини лідерами за кількістю зареєстрованих законопроєктів у минулому році були представники фракції партії «Слуга народу» Олена Копанчук та Олексій Жмеренецький, у нардепівських доробках яких по 72 проєкти законів.

Про продуктивність законотворчої діяльності нардепів свідчить насамперед не кількість зареєстрованих проєктів, а їх статус на шляху до чинних законів. У цьому контексті більш результативною є законотворча діяльність хмельницьких нардепів-мажоритарників, які належать до фракції провладної партії, зокрема, в Олексія Жмеренецького — 3 підписаних закони, 2 готуються на підпис, 1 передано на підпис Президенту, а 7 готуються на друге читання.

Олексій Жмеренецький минулого року виступав у Верховній Раді України 9 разів, загалом нардеп говорив 13 хвилин 51 секунду.

Олексій Жмеренецький здебільшого працював над законопроєктами на теми правової (25) та економічної (18) політик і галузевого розвитку (17). Долучався депутат і до створення проєктів законів, пов’язаних з державним будівництвом (6), соціальною політикою (3), безпекою і обороною (2), гуманітарною політикою (1).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


70 тисяч гривень доплати для військових «на нулі»: ВРУ ухвалила постанову
Колишній нардеп-«регіонал» спробував утекти з України
В Україну повернули понад 200 осіб із полону
Парламент збільшив штат НАБУ до тисячі осіб: як це вплине на боротьбу з топ-корупцією

Читайте у цій рубриці


В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
У Судилківському «Колоску» діти приміряли елементи поліцейського однострою та вивчали правила
FacebookTelegramViberWhatsAppX