У Шепетівці бювети більше не освітлюються

В черговий раз у Шепетівці зірвано світлодіодну стрічку на станції доочистки води на вул. Українська, 67-в. Про це по­ві­до­ми­ло під­при­ємс­тво во­до­ка­на­лу на сво­єму сай­ті.

Освітлення не лише покращувало доступ до бюветів, але завдяки новому принципу освітлення сприяв естетичному вигляду вулиці у вечірній час.

— Наше підприємство систематично здійснювало ремонт станції доочистки для надійного її функціонування та виконувало заходи покращення будівлі бювету, особливо напередодні новорічних свят, — зазначив директор водоканалу Віталій Биков. — Адміністрація водоканалу неодноразово зверталась до містян із проханням припинити наносити шкоду власності громади міста Шепетівка. Але люди не прислухалися до таких прохань, тому наше підприємство, керуючись прикрим досвідом, припиняє проводити відновлювальні та ремонтні роботи щодо освітлення бюветів, оскільки окремі мешканці Шепетівки не готові до сприяння в покращенні умов користування станціями доочистки води та зневажливо ставляться до праці наших робітників.

У листопаді на стан­ції до­очис­тки во­ди на прос­пекті Ми­ру злов­мисни­ки вже втре­тє вик­радали при­ла­ди ос­вітлен­ня.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці бювети більше не освітлюються»

  1. Vladimir Borisov коментує:

    а врізати через дерево з підєднанням внутрішнім окремі світлодіоди іхто не додумався? ще б гаманець підвісили.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці