Викрадачу благодійних скриньок присудили 5 років за ґратами

На початку року ми писали про випадки крадіжок благодійних скриньок. Тоді полісменам вда­ло­ся вста­но­ви­ти осо­бу зло­чин­ця. Ним виявився жи­тель міс­та Сла­ву­та 1990 ро­ку на­род­ження. Чо­ло­вік від­кри­то вик­ра­дав скринь­ки в ма­га­зи­нах та ап­те­ках Ше­пе­тів­ки і в су­сід­ніх міс­тах. Його було затримано і на час проведення слідства було обрано за­по­біж­ний за­хід у виг­ля­ді до­машнього ареш­ту.

Правоохоронці нарахували близько 20 епізодів грабежу і крадіжок скриньок з благодійними внесками у Шепетівці і Славуті.

Як повідомили у прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області, 31 жовтня Шепетівський районний суд сказав своє слово у справі про масове викрадення благодійних внесків:

Обвинувачений 27-річний славутчанин винен у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), ч. 3 ст. 186 ККУ (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення), ч. 3 ст. 185 ККУ (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення), ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 186 ККУ (закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення).

За ці злочини суддя призначила покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Поки вирок не набрав законної сили, молодий чоловік залишатиметься під вартою і має право оскаржити його в апеляційній інстанції.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці