Зловмисник викрав відеореєстратор із шепетівської карети швидкої допомоги
Як зазначають у Шепетівському відділі поліції, сталася крадіжка вчора, 5 липня, в період часу з 16:00 до 17:00 у місті.
Невідомий зловмисник, перебуваючи поряд із адміністративною будівлею швидкої медичної допомоги Шепетівської станції ХОЦЕМД та МК шляхом вільного доступу, через незачинені двері проник у середину автомобіля, звідки таємно викрав відеореєстратор.
За цим фактом полісмени проводять перевірку.
Фото ілюстративне
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Поки робив ремонт, придивився до схованки: у Шепетівці чоловік вкрав золота на суму понад 63 тисячі гривень
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь