Полончанин поплатився за незаконне зберігання зброї

Полонський районний суд визнав винним 47-річного жителя Полонного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу), та призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі, але на підставі статей 75, 76 Кримінального кодексу України звільнив від його відбування з випробуванням на два іспитових роки. Про це повідомила пресслужба Полонського районного суду.

Як встановив суд, 6 березня цього року на залізничному вокзалі у Києві чоловік купив за 500 гривень саморобний обріз мисливської рушниці, який є короткоствольною вогнепальною зброєю, придатною до проведення пострілів. Не маючи дозволу на придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї, він поїздом привіз обріз додому в Полонне, де незаконно зберігав.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення обвинуваченого, який підтвердив фактичні обставини і щиро розкаявся, суд дійшов висновку, що чоловікові має бути призначене покарання, необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів таке, що не пов’язане із реальним позбавленням волі, зокрема, із застосуванням положень ст. 75,76 КК України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці