Шепетівчанин позивався до роботодавця, у якого навіть не працював

Шепетівчанин позивався до роботодавця, у якого навіть не працював

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області відмовив у позові шепетівчанина до приватного підприємства про встановлення факту перебування у трудових відносинах та зобов’язання внести до трудової книжки записи про прийняття на роботу та звільнення. Про це повідомила пресслужба суду.

У позові чоловік просив встановити факт трудових відносин з приватним підприємством на посаді охоронця з 9 серпня 2019 року по 15 жовтня 2019 року включно та зобов’язати директора підприємства внести до його трудової книжки записи про прийняття на роботу на посаду охоронця та про звільнення з посади.

Позивач пояснив, що центр зайнятості 9 серпня 2019 року направив його на це підприємство для працевлаштування охоронцем. Та, згідно з даними корінця направлення, на роботу його прийняли з 17 жовтня 2019 року. Він стверджує, що працював на підприємстві з моменту направлення, але записів у трудовій про це немає, і замість обіцяної зарплати в 6 тисяч гривень, отримав тільки 1370 гривень. За його підрахунками, ПП повинне сплатити йому 36800 гривень зарплати, 16 тисяч гривень матеріальної шкоди і 100 тисяч гривень — моральної шкоди.

Представник відповідача у суді пояснила, що 17 жовтня 2019 року на основі поданої позивачем напередодні заяви, підприємство видало наказ про прийняття його на роботу на посаду охоронцем. Того ж дня воно видало ще один наказ — про скасування попереднього, бо чоловік написав заяву, що не може приступити до виконання обов’язків через сімейні обставини. Таким чином, позивач не укладав трудового договору з підприємством, його не звільняли з роботи, як і не приймали, обов’язків він не виконував, тому зарплати не виплачували. Представниця підприємства вказала, що подані позивачем фото і відеозаписи не є належними, достовірними і достатніми доказами.

Суд зауважує, що на підтвердження заявлених вимог позивач надав копії особової картки працівника, направлення на обов’язковий попередній медичний огляд працівника, висновку медичної комісії з датою 22 серпня 2019 року, анкети співробітника підприємства, заяви про перерахування нарахованих в майбутньому коштів на його особисту карту в банку й інші документи, фотокопії графіків чергувань, витяги з журналів невідомого походження, але усі ці докази, крім висновку медичної комісії, не містять дати, підписів посадових осіб, штампів, печаток підприємства, фактично є бланками, заповненими і підписаними лише позивачем. Суд перевірив записи у журналах обліку наказів, проведення інструктажів, але будь-яких відомостей про позивача, крім зазначених відповідачем, там не було.

«Аналіз зазначених вище доказів не доводить факту перебування П. у трудових відносинах з ПП на посаді охоронця в період з 09.08.2019 року по 15.10.2019 року, а може лише свідчити його про бажання, підготовку документів для працевлаштування на роботу у вказане підприємство», — констатує суд.

Відтак суд дійшов висновку, що позивач не довів належними і допустимими доказами обставини, що підтверджують його перебування у трудових відносинах з відповідачем в період з 9 серпня 2019 року по 15 жовтня 2019 року включно.

Рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДитину, яку незаконно утримував у себе батько, суд зобов’язав передати матері
На Хмельниччині у фаст-фуді нелегально працювали мігранти із Південної Азії
За побиття сусідки житель Полонного і заплатить, і відпрацює
У Шепетівському районі жінка поплатилася за наклепи на сусіда
На Хмельниччині суд став на бік незаконно звільненого водія
Селянці з Ізяславщини не вдалося стягнути із юриста сільгосптоварист­ва 100 тисяч моральної шкоди

Читайте у цій рубриціУ Нетішині водій відкрив двері автівки і смертельно травмував літнього велосипедиста
У Славуті умисно знищують пам’ятки архітектури
На Хмельниччині за вбивство 80-річного батька сину присудили 14 років за гратами
На Шепетівщині не розминулися легковик та комбайн: є постраждалий
На Шепетівщині полісмени виявили неповнолітнього, який потребував медичної допомоги
У Шепетівському районі горіла лазня