Молодик на Шепетівщині за нецензурні слова побив знайомого

У правдивості вислову, що спочатку було слово, два молодики із Судилкова, як мовиться, переконалися на власному досвіді: один опинився на лікарняному ліжку, а інший — на лаві підсудних. В їхньому випадку — ненормативна лексика.

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним обвинуваченого в заподіянні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (частина 1 статті 122 Кримінального кодексу України), покарав його 1 роком обмеження волі. На підставі статті 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням на 1 іспитовий рік. Про це повідомила прес-служба суду.

Крім цього, суд задовольнив цивільний позов потерпілого: стягнув на його користь 25 тисяч гривень моральної шкоди, 819 — майнової та 8 тисяч гривень витрат на правову допомогу.

За вироком, 16 жовтня 2019 року у с. Судилків Шепетівського району біля магазину 22-річний місцевий житель зустрів своїх знайомих. У ході розмови з одним з них розгорілася суперечка. Молодий чоловік на слова відреагував кулаками: наніс знайомому кілька ударів в обличчя. У результаті той опинився в лікарні зі зламаними кістками, струсом мозку та саднами.

Уже на лаві підсудних обвинувачений пояснив, що такою була реакція на нецензурщину потерпілого в його бік.

Потерпілий підтримав свій цивільний позов з вимогою про відшкодування моральної і матеріальної шкоди й просив покарати кривдника за законом.

Суд врахував, що молодий чоловік має позитивні характеристики, раніше не судимий, також взяв до уваги оцінку інспекторів пробації щодо середнього ризику вчинення ним повторного злочину, й прийшов до висновку про можливість звільнення обвинуваченого від відбування покарання на іспитовий строк.

«Як встановлено судом і цього не заперечував сам обвинувачений, внаслідок його злочинних дій потерпілому було завдано серйозну травму голови, обличчя, яку він тривалий час лікував. Він має право на відшкодування з обвинуваченого моральної шкоди», — ідеться у вироку суду, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці