Водія, який після ДТП зняв стрес алкоголем, не лише позбавили права керування, але ще оштрафували 20 тисяч гривень

Полонський районний суд визнав винним жителя району за частиною 4 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю) та наклав стягнення у виді штрафу в розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 20400 (двадцять тисяч чотириста) грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки. Про це повідомила прес-служба Полонського районного суду.

Судом встановлено, що водій, 7 жовтня 2019 року о 20:00 в с. Новоселиця керував транспортним засобом «ВАЗ 21099» та вчинив ДТП.

Правопорушник, будучи належним чином повідомлений, в судове засідання не з’явився. Але вина його підтверджується протоколом про адміністративне праворушення, поясненнями свідків, відеозаписом з нагрудної камери поліцейського, поясненнями самого правопорушника, в яких він визнав, що після ДТП пішов в магазин та вжив спиртні напої.

Постанова законної сили не набрала.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року набуває чинності прийнятий Верховною Радою України «революційний» закон про застосування кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому вигляді. Водій отримає судимість за новою статтею 286–1 КК навіть у разі притягнення в перший раз.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці