Експерт із Хмельниччини підтвердив готовність об’єкта, якого навіть ще не існувало

Експерта із Хмельницької області підозрюють у складанні завідомо неправдивого висновку. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в області проводиться досудове розслідування за фактом складання завідомо неправдивого висновку експерта.

Під час досудового розслідування встановлено, що у вересні 2016 року, перебуваючи в Хмельницькому, експерт склав, а потім надав до суду завідомо неправдивий висновок судової земельно-технічної та будівельно-технічної експертизи.

Своїм висновком він констатував наявність на території Монументу Вічної Слави по вул. Київській в м. Рівне самочинно збудованого об’єкта нерухомого майна, якого насправді на той час не існувало. Окрім того, експерт підтвердив його готовність до експлуатації на 80 % та відповідність встановленим будівельним нормам.

В подальшому вказаний висновок експертизи з-поміж іншого слугував підставою для прийняття господарським судом Рівненської області рішення про задоволення позовної заяви одного із підприємств м. Рівне про визнання за ним права власності на неіснуючий об’єкт нерухомого майна. Таке рішення, у свою чергу, надавало право суб’єкту господарювання претендувати на використання земельної ділянки площею 830 кв м у м. Рівне.

— У межах досудового розслідування вказаній особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 384 КК України (складання для надання до суду завідомо неправдивого висновку експерта, вчинене з корисливих мотивів), — повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц.

Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці