Через сварку з тіткою 41-річний мешканець Полонного сплатить штраф

Конфлікт трапився 17 вересня у Полонному: племінник не лише у розмові з тіткою використовував нецензурну лексику, але й погрожував фізичною розправою.

Як повідомила прес-служба, Полонський районний суд ухвалив постанову щодо 41-річного дебошира:

«Визнати винним та притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173–2 КУпАП, накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 гривень».

Згідно із судовим рішенням, він 17 вересня цього року ображав нецензурною лайкою і погрожував фізичною розправою своїй тітці. У суді пояснив — бо був нетверезим.

«Такими діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173–2 КУпАП, а саме, — вчинення домашнього насильства, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров’ю потерпілої», — констатує суд.

Для довідки

п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Домашнє насильство — це діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Поділитися посиланням:
FacebookTwitterWhatsAppViberTelegram

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці