Призовник, який ухилився від служби у збройних силах, постане перед судом

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Ш., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 335 (ухилення від призову на стокову військову службу) Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба суду.

Досудовим слідством встановлено, що згідно з рішенням Шепетівської районної призовної комісії № 5 від 15.04.2019 року призовник Ш., 1998 року народження, призваний на строкову військову службу, якому 08.05.2019 в приміщенні Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату під розпис, вручена повістка з вимогою прибути до Шепетівського ОМВК з метою відправлення до Хмельницького обласного збірного пункту для проходження військової служби.

Проте в подальшому призовник за відсутності поважних причин, не маючи підстав для відстрочки від призову на строкову військову службу, не прибув до Шепетівського ОМВК для відправлення на збірний пункт та про причини свого неприбуття не повідомив, у такий спосіб ухилився від призову на строкову військову службу.

Нагадуємо, що санкція ст. 335 КК України передбачає призначення покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці