Спочатку крала, а потім щиро каялась у суді

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про примирення у кримінальному провадженні між обвинуваченою та потерпілими. Про це повідомляє прес-служба суду.

Жінку визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно), частиною першою статті 357 (викрадення офіційного документу, вчинене з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України та на підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у виді 4 місяців арешту.

Згідно з вироком суду, 19 квітня 2019 року, жінка, перебуваючи на автобусній зупинці, таємно викрала із пакета потерпілої файл для документів із грошовими коштами в сумі 3300 грн та документами на оплату комунальних послуг, завдавши потерпілій матеріальних збитків.

Також 31 березня 2019 року, перебуваючи у салоні маршрутного автобуса, умисно повторно таємно викрала із жіночої сумки іншої потерпілої гаманець, у якому знаходилась банківська картка «пенсійна AT «Ощадбанк»» та грошові кошти, які заховала у кишеню власної куртки, завдавши потерпілій матеріальних збитків на загальну суму 863,44 грн.

Крім того, обвинувачена, використовуючи викрадену банківську картку, таємно за допомогою банкомату, викрала із вказаної банківської картки грошові кошти в сумі 400 грн, завдавши потерпілій матеріальних збитків.

В судовому засіданні обвинувачена свою вину у вчиненні злочинів визнала повністю, щиро розкаялась, повністю відшкодувала потерпілим заподіяну шкоду.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці