Шепетівчанину доведеться відповісти за бійку, яка виникла після словесної перепалки

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина С., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 125 (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я) Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба суду.

Досудовим слідством встановлено, що 29 травня, обвинувачений, перебуваючи на подвір’ї домоволодіння потерпілого, вступив у словесний конфлікт із останнім, який виник раніше того ж дня.

В подальшому обвинувачений С., реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на умисне спричинення тілесних ушкоджень потерпілому К., наніс умисно останньому, декілька ударів кулаком в ділянку голови та обличчя.

В результаті протиправних дій обвинуваченого, потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді синців, садин ділянки голови, які належать до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, як такі, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Санкція ч. 2 ст. 125 КК України передбачає призначення покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Нагадаємо, що на минулому тижні пра­ців­ни­кам Ше­пе­тівсь­ко­го ВП до­ве­ло­ся ви­їж­джа­ти у різ­ні на­се­лен­ні пун­кти району, щоб вга­му­ва­ти лю­би­те­лів з’ясо­ву­ва­ти сто­сун­ки за до­по­мо­гою ку­ла­ків.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці