Через халатно оформлений протокол суд не визначив винуватців ДТП

Полонський районний суд закрив за відсутністю складу адміністративного правопорушення справу про ДТП за участю двох легкових автомобілів. Такого висновку суд дійшов після неодноразових повернень на дооформлення поліцейського протоколу. Правоохоронці не змогли скласти схему ДТП так, аби вона відповідала вимогам Інструкції й містила основні дані про обставини і місце вчинення автопригоди. Про це повідомила прес-служба Полонського районного суду.

Відтак суд не встановив доказів, які б вказували на винуватість водія Reno, щодо якого був складений протокол за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів).

Історія розпочалась ще у 2017 році. Тоді Полонський районний суд визнав водія Reno винним у дорожньо-транспортній пригоді. У постанові зазначив, що він не виконав вимоги знаку «Дати дорогу» і не надав переваги в русі автомобілю Mitsubishi, в результаті чого відбулось зіткнення.

Апеляційний суд невдовзі цю постанову скасував і скерував матеріали у поліцію для доопрацювання. Мотиви: кожен з водіїв притримувався своєї версії обставин ДТП та місця зіткнення автомобілів, а схема ДТП складена неточно, без зазначення основних даних, на підставі яких можна зробити висновок про винуватість або невинуватість особи. Вдруге матеріали повернув на доопрацювання уже районний суд. Однак поліцейські не вжили заходів до встановлення дійсних обставин пригоди.

«… виходячи із вимог ст. 62 Конституції України, судом не встановлено достатньо доказів котрі б з достовірністю та об’єктивністю вказували на вчинення В. адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП», — ідеться у постанові Полонського районного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Через халатно оформлений протокол суд не визначив винуватців ДТП»

 1. Неучей понабирали.какие реформы,такой и результат.

  • Alex коментує:

   Критиковать все могут. Даже в последний бомж в комментах будет супергоероем.
   Можешь провести реформу лучше? Ну где ж ты был когда набирали в новую полицию

 2. Гений коментує:

  Анекдот в тему:
  – Товарищ милиционер, как пройти в …
  – Не товарищ, а господин!
  – Господин милиционер, как пройти в …
  – Не милиционер, а полицейский!
  – Господин полицейский, а немцы давно в городе?!…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці