Із потягів викрали гальма та сидіння
Спритні зловмисники із Шепетівки спромоглися зняти із потягів не лише сидіння, але й прибори гальмівного обладнання.
Як повідомив Шепетівський ВП, 19 грудня о 16:40 надійшло повідомлення зі служби «102» про те, що на ст. Шепетівка, прибули 2 вантажні потяги, у вантажних вагонах, яких виявлено факт крадіжки приборів гальмівного обладнання.
А 20 грудня о 00:55 в Шепетівці з приміщення локомотивного депо при огляді електротяга у вагоні виявлено факт викрадення сидіння.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Екстремальні фото можуть коштувати життя: на Хмельниччині поліцейські проводять профілактику серед підлітків
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь