Перед судом постане жінка, яка не захистила свою неповнолітню доньку від жахливих дій свого співмешканця
Слідчі завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 36-річної жительки Сарненського району, що в сусідній із Хмельниччиною області — Рівненській — за фактом злісного невиконання батьківських обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. За скоєне обвинуваченій загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Встановлено, що навесні 2023 року тоді 33-річний співмешканець жінки у лісовому масиві зґвалтував її 13-річну доньку.
«На початку січня цьогоріч про це матері повідомила молодша донька. Попри отриману інформацію, жінка не звернулася до правоохоронців, не вжила заходів для захисту дитини та не припинила протиправні дії співмешканця. Унаслідок бездіяльності матері чоловік ще двічі зґвалтував неповнолітню», — повідомила поліція Рівненської області.
Про вчинене правоохоронцям стало відомо лише у квітні після повідомлення фахівчині із соціальної роботи громади.
Дівчинку та її сестер віком 11 і 7 років вилучили із сім’ї. Наразі всі троє перебувають в реабілітаційному центрі.
Співмешканця жінки поліцейські затримали, суд взяв під варту. Обвинувальний акт стосовно чоловіка якому інкримінують зґвалтування малолітньої за ч. 3,4 ст. 152 КК України, вже перебуває на розгляді суду.
«Крім того, слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили жінці про підозру за фактом злісного невиконання батьківських обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки за ст. 166 КК України», — додали правоохоронці.
Досудове розслідування завершено обвинувальний акт скеровано до суду.
У скоєному вона зізнається. Обставиною, що обтяжує покарання є вчинення злочину щодо малолітньої дитини.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь