У Шепетівці на «зебрі» автомобіль наїхав на жінку
Слідчі Шепетівського райуправління поліції встановлюють обставини ДТП, у якій травмувалась 50-річна місцева жителька.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 11 червня, близько 13:10 на вулиці Героїв Небесної Сотні. 43-річний шепетівчанин, керуючи автомобілем «Volkswagen Caddy», скоїв наїзд на 50-річну жінку, яка перетинала дорогу по «зебрі». У результаті ДТП жінка отримала тілесні ушкодження, їй надали медичну допомогу без госпіталізації.
За даним фактом слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь