Вночі у Судилкові сталася автотроща
У Шепетівці поліцейські встановлюють обставини ДТП, у якій травмувалися троє чоловіків. Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 20 січня, близько 01:30 в селі Судилків по вул. Героїв Майдану.
Зіткнулися автомобілі «BMW 320D», за кермом якого перебував 36-річний житель селища Білогір’я, та «Opel Omega» під керуванням 27-річного жителя Шепетівського району.
Внаслідок ДТП водії автомобілів отримали незначні травми, медики надали їм допомогу без госпіталізації. Пасажир автомобіля «Opel Omega» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Шепетівської багатопрофільної лікарні.
За даним фактом слідчі Шепетівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Перехожа сперлася на авто у Шепетівці: власник заявив про пошкодження капота й вимагав відшкодувати збитки
На Шепетівщині викрито підприємицю, яка сприяла незаконному отриманню майже 880 тис. грн виплат за «зеленим» тарифом
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь