На Шепетівщині жінка, яка хотіла захистити свою банківську карту, втратила майже 100 тисяч гривень
Минулої доби до поліції звернулась 44-річна жителька міста Полонного Шепетівського району, яка втратила кошти, намагаючись захистити їх від несанкціонованого доступу.
До жительки м. Полонне зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. У ході розмови псевдобанкір втерся у довіру та запропонував захистити заощадження, відкривши новий банківський рахунок. Для цього попросив повну фінансову інформацію.
«Жінка погодилась та виконала усі вказівки зловмисника. Після того, як вона переказала 96 000 гривень на невідомий рахунок, зв’язок з псевдобанкіром перервався, а доступ до «нового» банківського рахунку жінка так і не отримала», — повідомляє Шепетівське районне управління поліції.
Наразі за даним фактом працівники поліції проводять перевірку, встановлюють обставини події та просять громадян бути максимально обачними.
«Якщо до вас телефонують з банку, радимо перевірити інформацію, самостійно зателефонувавши за офіційним номером вашої банківської установи. Аби не потрапити у пастку до зловмисників, нікому не повідомляйте особисті дані, реквізити банківських карток, а також жодних кодів та паролів», — наголошують правоохоронці.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Перехожа сперлася на авто у Шепетівці: власник заявив про пошкодження капота й вимагав відшкодувати збитки
На Шепетівщині викрито підприємицю, яка сприяла незаконному отриманню майже 880 тис. грн виплат за «зеленим» тарифом
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь