170 гривень штрафу заплатить жінка за вкрадене м’ясо
Полонський районний суд визнав мешканку Житомирщини винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна). Зловмисниці доведеться сплатити 170 гривень штрафу.
У лютому цього року 45-річна жінка в одному з магазинів Полонного вкрала 1 кг м’яса вартістю 99 грн.
Окрім штрафу, правопорушниця повинна сплатити на користь держави ще й 352 грн. 40 коп. судового збору.
Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь