В Ізяславі засудили жінку за вбивство новонародженої дитини

Ізяславський районний суд у Хмельницькій області виніс вирок 24-річній жительці одного із сіл району за умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Жінку визнали винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 117 КК України — умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини — та призначити їй узгоджене сторонами в угоді про примирення покарання у виді 3 років позбавлення волі, звільнивши від його відбування з 2-річним іспитовим строком.

За вироком — молода жінка, нікому не сказавши, що вагітна, у січні 2017 року таємно від усіх народила дитину, кинула її об підлогу та, замотавши у ганчір’я, поклала на землі в конюшні. Факт, що в обвинуваченої були пологи, вдалося виявити лише медикам, до яких довелося звернутися через післяпологові ускладнення. Жінку вилікували, а от дитину врятувати не вдалося — через травми і переохолодження дівчинка того ж дня померла.

Заслухавши сторони процесу та вивчивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що дії обвинуваченої слід кваліфікувати за ст. 117 КК України, який є злочином середньої тяжкості. У ході розгляду кримінального провадження сторони заявили клопотання про затвердження угоди про примирення, яке підтримали в судовому засіданні.

«Відповідно до вимог ст. 469 КПК України угода про примирення між потерпілим та обвинуваченим може бути укладена у проваджені щодо кримінальних проступків, злочинів невеликої чи середньої тяжкості, та у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення. При цьому судом з’ясовано, що обвинувачена цілком розуміє права, визначені ч. 5 ст. 474 КПК України, наслідки укладення та затвердження даної угоди, передбачені п. 1 ч. 1 ст. 473 КПК України, характер обвинувачення, вид покарання, а також інші заходи, які будуть застосовані до неї у разі затвердження угоди», — зазначає суд у вироку, яким затвердив обумовлену угоду про примирення.

Нагадаємо, що пра­ців­ни­ки Ше­пе­тівсь­ко­го від­ді­лу по­лі­ції роз­шу­ка­ли мо­ло­ду жін­ку, яка ви­ки­ну­ла у стіч­ну ка­на­ву своє но­во­на­род­же­не не­мов­ля.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «В Ізяславі засудили жінку за вбивство новонародженої дитини»

  1. Таких тварей стерилизовать нужно нахер .


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці