Гроші збирали на лікування: молодиця із Шепетівщини вкрала благодійні скриньки
За такий аморальний злочин засудили жительку міста Полонного. За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав винною 27-річну жінку в крадіжці, вчиненій повторно (ч. 2 ст. 185 КК України).
Жінка скоїла крадіжку двох благодійних скриньок з грошима. Збір коштів організовано на лікування важкохворого місцевого мешканця, родич якого встановив прозорі скриньки у громадських місцях. Небайдужі громадяни мали змогу долучитися до порятунку хворого від важкої недуги.
«Скориставшись зайнятістю працівників магазинів, де стояли скриньки, зловмисниця непомітно їх відкривала та забирала кошти», — зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Її засуджено до 2 років позбавлення волі. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Перехожа сперлася на авто у Шепетівці: власник заявив про пошкодження капота й вимагав відшкодувати збитки
На Шепетівщині викрито підприємицю, яка сприяла незаконному отриманню майже 880 тис. грн виплат за «зеленим» тарифом
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь