Водієві з Полонного доведеться сплатити 250 гривень за неправильне паркування

255 гривень штрафу повинен сплатити житель Полонного за те, що зупинився у зоні дії дорожнього знаку «Зупинку заборонено». Таке стягнення передбачає постанова, якою інспектор поліції притягнув його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КУпАП (порушення вимог дорожніх знаків).

З винесенням постанови чоловік не погодився і звернувся з адміністративним позовом до поліцейського у Полонський районний суд. У судовому засіданні свою вимогу про скасування постанови підтримав і в обґрунтування пояснив:

«Через сильний мороз у автівці перестав працювати двигун і, аби не заважати учасникам руху, зупинився, де було вільне місце, увімкнувши при цьому аварійну світлову сигналізацію».

Натомість відповідач, інспектор поліції, запевнив, що ознак, які б сигналізували про здійснення аварійної зупинки, не було.

Доказів, що позивач здійснив саме вимушену зупинку не встановив і районний суд:

«Позивач не підтвердив належними та допустимими доказами існування пов’язаних з технічною несправністю автомобіля обставин (проведення роботи щодо діагностування можливості експлуатації автомобіля). Крім того, з матеріалів справи вбачається, що жодних ремонтних робіт не проводилося, висновку щодо наявності технічних несправностей суду не надано», — зазначено в рішенні суду.

Відтак, суд прийшов до висновку, що зупинка позивача в зоні дії знаку 3.34 Правил дорожнього руху — «Зупинку заборонено» — не була вимушеною, тому оскаржувана постанова є обґрунтованою і відповідає вимогам Кодексу України про адміністративні правопорушення, тож у задоволенні позову відмовив.

Рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці