Вандали в Шепетівці викрали ангелів
Шепетівчани на міському кладовищі побачили пошкоджену могилу родича. Про що негайно повідомили до відділення поліції.
Повідомлення до служби «102» надійшло 13 березня о 10:09. Як з’ясувалося, на могилі родичів зникли оздоблення у вигляді ангелів та квітів із кольорового металу.
За матеріалами Шепетівського ВП
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь