Чоловіка з Шепетівського району позбавили волі за психологічне насильство, яке він вчиняв над матір’ю
За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури судом визнано винним 48-річного жителя Шепетівського району у вчиненні домашнього насильства (ст. 126–1 Кримінального кодексу України).
Перебуваючи на іспитовому строку за раніше вчинену крадіжку, чоловік на шлях виправлення не став та систематично вчиняв психологічне насильство стосовно своєї старенької матері, обзиваючи її нецензурною лайкою та погрожуючи фізичною розправою.
За вказані дії кривдник неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.
«Вироком Ізяславського районного суду його засуджено до 200 годин громадських робіт без урахування попередньої судимості. Однак, прислухавшись до доводів сторони обвинувачення, апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, згідно з яким чоловіку призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 1 місяць», — повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Майже 700 тис. грн переплати за лабораторію: екскерівнику комунального підприємства повідомили про підозру
Скандал із держпроєктом: керівника комунального підприємства на Хмельниччині підозрюють у розтраті 8,2 млн грн
Понад 106 млн грн збитків: прокурори Хмельниччини повідомили про підозри посадовцям, депутатам та керівникам підприємств
Понад 4 млн грн збитків на будівництві мосту в Нетішині: посадовцю міськради та інженеру з технагляду повідомлено про підозру
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь