У Хмельницькій ОДА обговорювали важливість збереження ландшафтного парку «Мальованка»

19 листопада в приміщенні Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації (далі — Департамент) відбулась чергова нарада щодо розроблення Проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Мальованка», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів (далі — Проєкт). Про це повідомила Хмельницька ОДА.

На нараді були присутні представники Департаменту, який виступає замовником даного проєкту, та представники приватного підприємства «Центр екологічного управління» (м. Мелітополь, Запорізька область).

В ході обговорення директорка Департаменту Тетяна Дзюблюк наголосила про важливість для Хмельницької області регіонального ландшафтного парку «Мальованка», розроблення проєкту організації та збереження раніше створених територій та об’єктів природно-заповідного фонду, що згідно рішення Хмельницької обласної ради увійшли до складу парку.

Учасниками наради обговорено запропонований проєкт та надано зауваження та пропозиції, а саме, невідповідність площі землевласників/землекористувачів, врахування змін в адміністративному устрої, важливості зазначення впливу кар’єрів, які розташовані на території та в околицях тощо.

За результатами наради дано доручення розробникам проєкту щодо врахування пропозицій та виправлення зауважень і завершення роботи до 15 грудня 2020 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Хмельницькій ОДА обговорювали важливість збереження ландшафтного парку «Мальованка»»

  1. Władysław Kalitinski коментує:

    Обговорюйте далі, а дуби ріжуть повним ходом

  2. Тетяна Вікторівна коментує:

    А чому б Вам про це не повідомити до поліції та екоінспекції?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога