Поліцейські Хмельниччини склали 78 адмінпротоколів на порушників «карантину вихідного дня»

Загалом на території Хмельниччини щодня працює близько 30 рейдових груп, які перевіряють дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень. До складу таких груп поряд з працівниками поліції входять працівники держпродспоживслужби, санепідемстанції тощо.

Нагадаємо, що 22 липня Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Останні зміни до тексту постанови були внесені 11 листопада — вони стосуються карантину вихідного дня. Ця постанова діє на території всієї країни і відповідальність за її виконання покладена на правоохоронні органи.

Відтак, щодня на території області працює близько 30 рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання. Так, упродовж минулих вихідних поліцейські склали 78 адмінпротоколів за ст. 44–3 КУпАП на порушників карантинних обмежень.Оскільки карантин вихідного дня триватиме до кінця листопада, правоохоронці проводять активну роз’яснювальну роботу з представниками торговельних центрів, ринків та магазинів.

— Усі ми добре розуміємо, що у сфері торгівлі на Хмельниччині працює дуже багато людей. У нас функціонує чимало ринків. Але є Постанова Уряду, яку всі мають виконувати, — говорить Тарас Гуменюк, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області. — Тому ми намагаємось знайти компроміс, наприклад, шляхом перенесення санітарних днів на вихідні.

Зазначимо, що під час карантину вихідного дня згідно Постанови дозволяється робота торговельних площ, не менше 60 % яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці