Нетішинська ОТГ буде судитися за амбулаторію зі Славутою

Рейдерським захопленням назвав очільник Нетішинської ОТГ рішення Славутської міської ради від 15 липня 2020 року про передачу Старокривинської амбулаторії загальної практики — сімейної медицини у комунальну власність Крупецької сільської ради. Про це йдеться на сайті Нетішинської міської ради.

— Це рішення було прийнято без повідомлення, незважаючи на наші листи з проханням виконати закон України про передачу майна для територіальної громади. Крупецька громада ніякої участі в утриманні Старокривинської амбулаторії не брала. Лікар Старокривинської амбулаторії обслуговує мешканців інших сіл, є працівником Центру ПМСД м. Славути. З особистих міркувань вона не захотіла переходити до нетішинського Центру ПМСД. Я пропонував передати майно громаді і ми могли б надати це приміщення для славутської ПМСД. Ми обов’язково будемо звертатися до суду задля того, щоб повернути громаді майно. Я переконаний в тому, що ми ці суди виграємо. Нині під загрозою подальше існування амбулаторії на певний період, адже потрібно отримати від НСЗ відповідний дозвіл на 2020 рік, укласти відповідні договори і т. ін., — так прокоментував ситуацію Олександр Супрунюк, міський голова Нетішина.

Доки буде судова тяганина, може трапитись так, що амбулаторія взагалі не працюватиме. Тому в екстреному порядку, як розповів Олександр Супрунюк, на останній сесії міської ради, яка відбулась 2 жовтня, було прийнято рішення про облаштування в будівлі колишньої сільської ради пункту здоров’я, який надаватиме допомогу не тільки мешканцям Старого Кривина та Нового Кривина, а й навколишніх сіл. Є домовленість з відділенням Укрпошти, що розташоване в цій же будівлі, про створення нами належних умови для роботи листонош. Також подібний центр здоров’я буде облаштовано і в садибній забудові міста в будівлі Будинку культури по вул. Солов’євська.

— Я переконаний, що до нового року ці 2 центри працюватимуть, — зауважив міський голова.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Нетішинська ОТГ буде судитися за амбулаторію зі Славутою»

  1. Олександр коментує:

    Майже весь Кривин задоволений роботою амбулаторії і її лікарем, тільки Нетішинській владі вона чомусь по перек горла стоїть.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Читайте у цій рубриці