Яку заробітну плату отримували працівники Хмельниччини у серпні

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у серпні становила 9643 грн, що у два рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн), проте, на 15,8 % нижче, ніж у середньому по Україні.

Вище середнього рівня по області в серпні була заробітна плата працівників сфери державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (14548 грн), фінансової та страхової діяльності (14221 грн), промисловості (11703 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (10804 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (19115 грн) і перевищував середньообласний показник у 2,0 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 37,2–66,5 % від середньообласного показника. Реальна заробітна плата найманих працівників у серпні порівняно з липнем зменшилась на 3,4 %, а відносно серпня 2019 року збільшилася на 8,2 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці