На Хмельниччині до 1 листопада можна вступити до закладів професійно-технічної освіти

Засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) відбулося 24 вересня у Хмельницькій ОДА. На ньому члени регіональної ради обговорили питання про погодження внесення змін до проєктних показників регіонального/державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та закладах вищої освіти області в 2020/2021 навчальному році. Усі учасники засідання мали змогу надати власне бачення щодо такого замовлення та внести відповідні пропозиції. Про це повідомила пресслужба Хмельницької ОДА.

— Внесення змін до проєктних показників регіонального/державного замовлення було обумовлено тим, що в рамках пандемії вступна кампанія у заклади як фахової передвищої освіти, так і професійно-технічної освіти була продовжена, відповідно наразі відбувається ще доокомплектування груп, — зазначила начальника відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Світлана Фіярська.

Крім того, до закладів професійно-технічної освіти набір продовжено до 1 листопада. Тому наразі ще відбувається певні уточнення з метою забезпечення створення відповідних умов для якісної освіти, формування відповідного ефективного бюджету, нераціонального використання бюджетних коштів, тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці