У Нетішині розквітне сотня кущів хризантем
Сьогодні, 15 вересня, у місті Нетішині працівники дільниці з благоустрою та прибирання територій КП НМР «Благоустрій» займалися посадкою розсади хризантем. Про це повідомив виконавчий комітет Нетішинської міської ради на своїй сторінці у фейбуці.

Майже 100 кущів чудових осінніх квітів було висаджено на вулиці Будівельників (неподалік торгового центру).

Також осінніми барвам заграє місцина поблизу пішохідного переходу на вулиці Шевченка (неподалік Палацу культури).
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь